poniedziałek, 28 stycznia 2013

Dołącz do Unique///Join Unique!

Unique Vision Studio zaprasza do współpracy // Recruitment!

Unique Vision Studio zaprasza ludzi do współpracy // Recruitment!
Nowi ludzie, to nowe horyzonty. A to chyba dobry czas by je poszerzyć. Dlatego Unique Vision Studio buduje nowy kreatywny zespół, sieć kontaktów z ludźmi, którzy odkryli swoje pasje, łakną twórczych projektów. W kręgu moich poszukiwań są osoby zainteresowane zróżnicowanym charakterem współpracy. W kontekście umiejętności, charakteru i preferencji zgłaszanych kandydatur mógłbym w skrócie wyszczególnić kilka przykładowych "typów":

 - przynajmniej jedna osoba do pracy w pełnym wymiarze godzinnym: osoby o szerokich umiejętnościach z przestrzeni zagadnień tj. modelowanie 3d, rendering, kreatywność nie jest wymagana. Osoby, które świetnie czują się w temacie powyższych zagadnień i czerpią z tego tytułu satysfakcję. Wymagana znajomość języka angielskiego

- Współpraca "zdalna", tymczasowa, przy poszczególnych projektach wymagających konkretnych, specjalistycznych umiejętności w zakresie jednej, lub kilku dziedzin:
modelowanie 3d, rendering,
montaż ( Adobe Premiere ),
dźwiękowcy
kompozytorzy
pomoc na planie filmowym
modeling / aktorzy
operatorzy
dziedzina dslr
poszukiwane studia filmowe i fotograficzne do współpracy
poszukiwana przestrzeń w Krakowie do wynajmu lub kupna - w celu adaptacji pod pracownię i studio filmowe

Zapraszam do współpracy jedynie osoby z gorącym entuzjazmem i pozytywnym podejściem do wykonywanej pracy, która odpowiada ich pasjom i nie stanowi ciężaru. Mile widziani studenci i absolwenci. Wykształcenie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Liczą się umiejętności i entuzjazm.

CV i Portfolio proszę przesyłać na uniquevisionstudio@gmail.com z dopiskiem "Rekrutacja".
Obiecuję odpowiedź na każdy mail. Z wyprzedzeniem już teraz serdecznie dziękuję za zainteresowanie.

Rafał Barnaś,
Unique Vision Studio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz