poniedziałek, 28 stycznia 2013

Zapraszam na wykład podczas konferencji Artbuzz

Informuję, narazie zdawkowo, że zostałem zaproszony przez organizatorów corocznej konferencji Artbuzz do udziału w roli prelegenta. Tak więc już teraz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych moją pracą na wykład / prezentację, która odbędzie się prawdopodobnie 20 kwietnia 2013 roku ( wydarzenie jest dwudniowe, zamykające się między 19 - 20, ale wszystko wskazuje na ten drugi dzień ). Konferencje mają charakter otwarty, bezpłatny. Dotąd, pomimo zainteresowania i pytań odnośnie mojej pracy ( za które serdecznie dziekuję ) wciąż brakuje mi czasu na przygotowanie publikacji, materiałów making-of przedstawiających mój warsztat i metody pracy, podejście i przemyślenia. Postaram się więc, aby konferencja była pewną formą rehabilitacji tego stanu rzeczy. Spróbuję w ciągu 90 minut w dynamicznej i wielowątkowej formie zaprezentować możliwie wiele i nie uśpić przy tym widzów:-)

Oto, co między innymi piszą o cyklu konferencji jego organizatorzy:

Główną tematyką konferencji oraz warsztatów, jest połączenie sztuki i nowej technologii. Jednym z celów ArtBuzza jest to, aby studenci dowiedzieli się w jakich kierunkach mogą rozwijać swoje umiejętności. Jednym z nich jest z pewnością grafika 3D. ArtBuzz to jedyne takie, w dodatku cykliczne (to już 4 edycja) wydarzenie w Polsce.

Kto do tej pory występował na Artbuzz?
Najlepsi w Polsce mentorzy w dziedzinie fotografii, rzeźby, grafiki 2D, 3D, nowych technologii oraz efektów specjalnych. Coraz częściej pojawiają się także znaczące nazwiska z zagranicy, ludzie biorący udział w największych projektach w branży filmowej na świecie, takich jak: „Avatar”, „Władca Pierścieni”. Występowali u nas między innymi Benjamin Richards z Autodesku, czy włoski plastyk Stefan Cordioli.

W organizację wydarzenia zaangażowani są m.in. Alvernia Studios, Autodesk, Microsoft, media z całej Polski, AGH.

Więcej informacji podam w swoim czasie. Pozdrawiam!

1 komentarz: