O mnie

Nazywam się Rafał Barnaś. Jestem absolwentem Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej ( akredytacja przez Royal Institute of British Architects ). W latach 1999-2009 w ramach trzyosobowej niezależnej wytwórni filmowej Ignition Studios zrealizowałem ponad 30 form krótkometrażowych, szeroko prezentowanych i nagradzanych na krajowych i zagranicznych festiwalach filmowych. Moje indywidualne prace zdobywały nagrody w konkursach filmów fabularnych i animowanych. 
W latach 2008-2009 intensywnie realizowałem wyzwania architektoniczne, m.in.  pod szyldem IZM7 w zespole 7 młodych architektów o podejściu do projektowania architektoniczno - urbanistycznego jako do inderdyscyplinarnej kultury. W głównym konkursie  Międzynarodowego Triennale Architektury "50 wieżowców dla historycznego miasta Krakowa" nasz projekt zdobył 3 nagrodę. Doświadczenie architektoniczne  zdobywałem pracując Londynie i Krakowie. 
W 2009 roku rozpocząłem działalność pod szyldem  UNIQUE VISION STUDIO. W kręgu moich zainteresowań znajduje się szereg twórczych zagadnień. Obok architektury zajmuję się szeroko pojmowaną grafiką, digital i koncept-artem, animacją i filmem, webdesignem, rysunkiem i twórczością publicystyczną. Moją ambicją jest podejmowanie kreatywnych zadań, realizowanych na podstawie wypracowanej autorskiej formuły twórczej, w której ciężar pracy skoncentrowany jest wokół idei, pomysłu, myśli i wysokiej wartości estetycznej.
Więcej informacji : 
www.vimeo.com/rafalbarnas/videos

Born in Mielec, Poland. Graduated Architecture and Urban Planning at Cracow University of Technology.
Coauthor of a few dozen of short subject, several of them were awarded on movies festivals.
In 2009 started with Unique Vision studio
which continuates passion and love for creation.
Apart from architecture and design Rafal Barnas creates animations, movies, architectural visualizations, graphics, illustrations drawings and journalistic production.